Home >

> >

Het team van ACP

Barend Jan1zw.jpg Barend Jan Kroese CEO bjk@acpi.nl Mijn vader Barend heeft ACP in 1982 opgericht. In 1998 ben ik begonnen in de buitendienst als vertegenwoordiger. Lees meer >Barend Jan Kroese
Coen1zw.jpg Coen Meenhorst COO coen@acpi.nl

Productie en logistiek zijn mijn passie en ik heb een voorliefde voor stoelen. Hier kan ik mijn ei bij ACP helemaal in kwijt! 

Lees meer >Coen Meenhorst
Suzanne1zw.jpg Suzanne Zoeteman Financiën suzanne@acpi.nl

Moeder van twee heerlijke jongens waarmee ik veel mee onderneem.
 

 

Lees meer >Suzanne Zoeteman
Abel2zw 240x158.jpg Abel Scholtens Verkoop industrie abel@acpi.nl

Naast mijn werk bij ACP mag ik graag klussen en tuinieren. 

Lees meer >Abel Scholtens
Sandra2zw.jpg Sandra Hilbrands Verkoop stoelcomponenten sandra@acpi.nl

Mijn vrije tijd besteed ik graag aan lange wandelingen maken met de hond.

Lees meer >Sandra Hilbrands
Ronald1zw.jpg Ronald Bungener Magazijn & Logistiek ronald@acpi.nl

Buiten het werken bij ACP sleutel ik graag aan youngtimers, hoofdzakelijk Renaults. 

Lees meer >Ronald Bungener
Andreas 240x158.jpg Andreas Kargio Verkoop andreas@acpi.nl Mijn vrije tijd breng ik graag door met familie en vrienden.  Lees meer >Andreas Kargio
Pascal 240x158.jpg Pascal Pius Verkoop pascal@acpi.nl In mijn vrije tijd speel ik tennis en ga ik graag skiën.  Lees meer >Pascal Pius
_MG_4477-001.JPG Christa Brasser Administratief medewerker finance@acpi.nl

Moeder van 3 kids, 2 meiden en een jongen waar ik graag en veel mee onderneem. 

Lees meer >Christa Brasser

Onze specialisten

fransje4_zw.jpg Fransje Leering FLINDER fransje@acpi.nl

Fransje is ruim 25 jaar grafisch vormgever en werkt op het grensvlak van ontwerp en reclame/marketing. 

Lees meer >Fransje Leering
media_364_156775_w800_fit.jpg Jeroen Devilee DevileeDesign jeroen@acpi.nl

Jeroen Devilee heeft meer dan 10 jaar ervaring met het vormgeven van o.a. stoelen. 

Lees meer >Jeroen Devilee
Copyright © 2016 ACP International  Design: Flinder | Copywriting: Accent Grave | Powered by: VWA Dronten